Centrum Handlowo-Rozrywkowe - Pasaż Grunwaldzki - Wrocław

ForceGSM


Godziny otwarcia:
od poniedziałku do soboty: 10:00-18:00
niedziela handlowa: 10:00-20:00

 

ForceGSM już od 2009 roku obecne jest na rynku GSM. Od początku naszej działalności na pierwszym miejscu stawialiśmy zadowolenie naszych klientów. Na początku zajmowaliśmy się sprzedażą urządzeń mobilnych oraz akcesoriów. Wraz ze zmianą charakterystyki branży do naszej oferty wprowadziliśmy usługi serwisowe. Początkowo były to podstawowe usługi takie jak usuwanie blokad sim-lock, aktualizację oprogramowania czy też czyszczenie zalanych urządzeń. Z biegiem czasu odkryliśmy zamiłowanie do pracy z mikroskopem, śrubokrętem, lutownicą oraz pęsetą. Były one niezbędne przy wykonywaniu skomplikowanych napraw, w pojawiających się na rynku smartfonach, które niemal wyparły klasyczne słuchawki.

Nieustannie poszerzamy swoją wiedzę, a dzięki cyklom szkoleń, potwierdzonych certyfikatami, możemy pochwalić się wykwalifikowaną kadrą techników którzy pomogą w sytuacjach, gdzie inni rozłożyli już ręce i nie dali szans na naprawę!

Obecnie skupiamy się na serwisowaniu wszelkich urządzeń mobilnych: smartfonów, smartwatchy, tabletów, czytników e-book, nawigacji,  laptopów oraz komputerów stacjonarnych.

Powrót

Oceń nas