Centrum Handlowo-Rozrywkowe - Pasaż Grunwaldzki - Wrocław

Wydarzenia

Zabierz PSYjaciela do Pasażu!

16.10.2023 - 22.10.2023, 07:00 - 21:30

Tydzień na czterech łapach!

Zabierz PSYjaciela do Pasażu

W sobotę w godz. 13.00-19.00  zapraszamy do udziału w evencie Zabierz PSYjaciela do Pasażu, pełnym dobrej energii i wesołych szczeknięć. Koniecznie odwiedźcie nas ze swoimi czworonożnymi pupilami!

W programie:

- strefa treningowa: nauka psich sztuczek, tor przeszkód, konkursy z nagrodami

- konsultacje z behawiorystami i fizjoterapeutami

- prezentacja piesków do adopcji ze schroniska

-  warsztaty dla dzieci i młodzieży z tworzenia psich zabawek: szarpaków i mat węchowych

-  warsztaty: Świadoma adopcja i dlaczego warto, Czego psy nie lubią i jak czytać sygnały z ich strony, Prawidłowe żywienie, warsztaty fizjoterapeutyczne

Dodatkowo za zakupy w dniach 20–21.10 każdy klient, który dokona zakupów na 200 zł w tym minimalna wartość na 1 paragonie to 150 zł i zeskanuje paragony w naszej aplikacji będzie mógł odebrać upominek dla swojego pupila składający się z światełka do obroży, butelki turystycznej oraz pojemnika na woreczki wraz z woreczkami. Każdy klient biorący udział w akcji promocyjnej będzie mógł także przekazać bezpłatnie puszkę z karmą na rzecz Schroniska.

Dodatkowo 20-21.10  w godz. 13.00 – 19.00 będziecie można przynosić dary na rzecz Schroniska, niezbędne w utrzymaniu podopiecznych czworonogów. Mile widziane będą karma i smaczki dla psów i kotów, środki czystości, koce, ręczniki, zabawki dla zwierząt.

W tych samych dniach sklep Aquael Zoo przygotował specjalną promocję rabat 20% przy zakupach za min. 100 złotych na hasło SCHRONISKO na wybrane produkty w sklepie. To to także doskonała okazja do tego, aby kupić coś dla swojego pupila i na rzecz schroniska dla bezdomnych zwierząt.

W dniach 16-21.10 w Pasażu Grunwaldzkim można zobaczyć wyjątkową wystawę 20 piesków do adopcji pt.PSIET- A-PORTER. Prawdziwa przyjaźń zawsze w modzie",  które przebywają w TOZ Schronisku dla bezdomnych zwierząt we Wrocławiu.

Finałem Tygodnia na czterech łapach będą Targi PupiLove, które odbędą się w niedzielę 22.10 w godz. 11.00-17.00 gdzie będzie można kupić smycze, ubranka, zabawki, smakołyki i wiele innych wyjątkowych produktów od dostawców z całej Polski. Wśród odwiedzających PupiLove Targi zostanie  przeprowadzony konkurs, którego laureaci otrzymają atrakcyjne nagrody rzeczowe ufundowane przez wystawców biorących udział w wydarzeniu. Wstęp na Targi jest bezpłatny.

Będzie to też okazja do zrobienia pamiątkowego zdjęcia podczas mini - sesji fotograficznej tak, aby każdy właściciel mógł otrzymać gratis na pamiątkę profesjonalne portretowe zdjęcie swojego pupila.

Już nie możemy się doczekać Was i Waszych czworonożnych przyjaciół !


Powrót
Oceń nas