Centrum Handlowo-Rozrywkowe - Pasaż Grunwaldzki - Wrocław

Wydarzenia

Festiwal gier w Pasażu Grunwaldzkim

25.08.2023 - 27.08.2023, 09:00 - 21:00

 

Wkraczamy do gry! W ostatni weekend sierpnia Pasaż Grunwaldzki przeobrazi się we wrocławskie centrum gier. Zarówno miłośnicy rozrywki komputerowej, jak i fani gier bez prądu, odnajdą coś dla siebie. Na graczy z całej Polski będą czekać niezwykłe atrakcje. Wielbiciele nowych technologii pokochają hiperrealistyczne zawody na wyścigowym symulatorze VR. Szybkie maszyny, doza adrenaliny oraz zacięta rywalizacja o jak najlepszy wynik na mecie.

Festiwal gier to także powrót do przeszłości. W rozbudowanej strefie retro, całe rodziny będą mogły dyskutować o tym, jak wyglądała historia gamingu. Nie zabraknie także starych konsol i komputerów na których samemu będzie można sprawdzić na czym kiedyś się grało. Poza intensywną zabawą, na odwiedzających będą czekać stoiska przygotowane przez najlepszych wystawców z całej Polski. Licencjonowane gadżety z ulubionymi postaciami z gier to tylko niektóre dobra, która będzie można nabyć na straganach pełnych mistycznych artefaktów.

Nie zabraknie również akcentów lokalnych. W strefie gier niezależnych każdy będzie mógł przetestować szeroki wybór produkcji indie przygotowanych przez polskich producentów. Zgromadzeni specjaliści opowiedzą także, co zrobić,        aby w przyszłości samemu stać się integralną częścią polskiej branży gier. Zarówno jako programista, jak też jako zawodowy gracz. Na fanów sportu elektronicznego i profesjonalnego grania czekają liczne turnieje w popularne tytuły. Wielkie emocje gwarantowane!

Zwieńczeniem wydarzenia będzie rozbudowana strefa gier bez prądu. Idealna okazja, aby razem z rodziną przetestować wiele znakomitych planszówek.

W programie:

  • Symulatory VR
  • Strefa gier retro
  • Turnieje esportowe
  • Strefa gier planszowych
  • Strefa gier niezależnych

 

Podczas Festiwalu w aplikacji mobilnej Pasażu Grunwaldzkiego, pojawią się tematyczne nagrody, żaden gracz nie przejdzie obok nich obojętnie. Jak je zdobyć?

Pobierz aplikację, skanuj paragony i odbieraj nagrody*.

*Do wyczerpania zapasów. 

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. 

Zapraszamy:

25-26.08 9.00- 21:00

27.08 10.00- 20.00

Atrium, poziom 0.


Powrót
Oceń nas