Centrum Handlowo-Rozrywkowe - Pasaż Grunwaldzki - Wrocław

Nowości

Calzedonia x Superga

Nowe modele Calzedonia są już dostępne od września! Legginsy, rajstopy oraz skarpety, które idealnie wpasowują się w sportowy styl z efektem pop i glamour.

Co się stanie jeśli kultowe rajstopy Calzedonia spotkają się ze sportowym stylem Superga? Odpowiedzią na to pytanie jest kapsułowa kolekcja, stworzona przez te dwie ponadczasowe włoskie marki. Ta propozycja to połączenie modowych potrzeb każdej kobiety takich jak: rajstopy, skarpety ze sportowym i klasycznym urokiem marki Superga.

Ta nowa glamourowa kolekcja, jest idealna dla wszystkich kobiet, które na co dzień noszą produkty Calzedonia i nie chcą rezygnować z bycia modną nawet podczas uprawiania sportów.

W linii Calzednia x Superga znajdziemy m.in.: legginsy, rajstopy i skarpety.
5 rodzajów legginsów z wzorami w logo Superga – 4 nowe wersje bestsellerowych błyszczących legginsów w kolorze elektryzującego błękitu, różu, czerni oraz te nadrukowane w kultową literkę S – Superga. 4 modele rajstop kabaretek (zarówno małe i średnie oczka) w kolorze czarnym, różowym i niebieskim z efektem brokatu oraz nadrukowanym logo na gumie. 11 nowych fasonów skarpet, od tych w sportowym stylu, po te najbardziej glamour wykonane z lurexu i jaskrawych kolorów.

Kolekcja jest dostępna w sklepach stacjonarnych Calzedonia w całej Polsce i oraz online.


Powrót
Oceń nas