Grupa Impel

Nowości

MAC Cosmetics - Trendy z wybiegów

Marka M·A·C Cosmetics już po raz kolejny towarzyszyła projektantom podczas Tygodni Mody, gdzie kreują się światowe trendy – nie tylko w modzie, ale również w makijażu. Artyści M·A·C Cosmetics byli obecni na backstag’ach jesiennych pokazów m.in. Vivienne Westwood, Kenzo, Giambattista Valli czy Jeremiego Scotta, z którym marka niedawno stworzyła wspólną kolekcję.

W sezonie jesień/zima 2018 wiodącym trendem będzie błysk, który pojawi się w wersji minimalistycznej np. w postaci brokatowej kreski oraz ekstrawaganckiej, czyli całej twarzy pokrytej mieniącymi się drobinkami. Równie popularny będzie kolorowy makijaż oczu, szczególnie w wyrazistych odcieniach niebieskiego.

Trendem, który nie przemija od kilku sezonów, jest naturalny make-up no make-up. Tym razem urozmaiceniem będą klasyczne kreski w odcieniach czerni, oraz te nieco bardziej odważne widziane na wybiegu Kenzo.

W trakcie Tygodnia Mody w Paryżu miała miejsce globalna premiera nowych zapachów kultowych mgiełek Prep + Prime Fix+. Z tej okazji marka M.A.C Cosmetics zorganizowała wyjątkowe Cocktail Party, na które zaproszono wybranych influencerów i redaktorów oraz osobistości ze świata mody.


Powrót
Oceń nas