Centrum Handlowo-Rozrywkowe - Pasaż Grunwaldzki - Wrocław

Wydarzenia

Targi PUPILOVE w Pasażu Grunwaldzkim

27.09.2020, 11:00 - 17:00

W niedzielę 27 września w Pasażu Grunwaldzkim odbędą się Targi PUPILOVE.
Zapraszamy do strefy atrium na poziomie 0.

Podczas targów można nabyć oryginalne akcesoria dla pupili. Wystawcy zaprezentują swoje niszowe, często ręcznie wytwarzane, cechujące się najwyższą jakością wyroby: smycze, szelki, obroże, maty samochodowe, posłania, ubranka i kocyki, zabawki oraz inne akcesoria dla psów, kotów i ich właścicieli.

Zastanawiasz się nad adopcją zwierzaka? Odwiedź przytulny kącik, w którym można zrobić sobie zdjęcie i zobaczyć, jak miło byłoby spędzać jesienne wieczory z futrzastym przyjacielem u boku. KONKURS - zrób sobie zdjęcie na naszym "psiotelu", wstaw je na media społecznościowe i oznacz #pupilovepasaz, możesz wygrać kartę podarunkową o wartości 100 zł!

Do 27 września w foto-punkcie jest też prowadzona zbiórka koców, akcesoriów i zabawek na rzecz Wrocławskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt.

Dodatkowo w ponownie otwartej strefie bookcrossingu psie i kocie postaci w humorystyczny sposób zachęcają do czytania. Na czym dokładnie polega bookcrossing? Dowiesz się tutaj: Bookcrossing w Pasażu Grunwaldzkim.

Pasaż Grunwaldzki jest zawsze otwarty na czworonożnych odwiedzających. Właściciele psów – i nie tylko, bez problemu mogą w ich towarzystwie wybrać się na zakupy!

Do zobaczenia!


Powrót
Oceń nas