Centrum Handlowo-Rozrywkowe - Pasaż Grunwaldzki - Wrocław

Wydarzenia

„ZaSadź się na cenowe okazje” czyli Pszczoła w wielkim mieście

07.08.2020 - 08.08.2020, 09:00 - 21:00

W Pasażu Grunwaldzkim przed nami druga edycja wydarzenia z pszczołą w roli głównej.

Tym razem będzie można podejrzeć pszczelą przeprowadzkę, zobaczyć „dziką” wystawę WWF oraz otrzymać kwiatową sadzonkę – niespodziankę za zakupy!

zaSADŹ SIĘ NA NAGRODY
W dniach 7 i 8 sierpnia na poziomie 0 w strefie wejścia głównego powstaną 2 strefy:

  • KWIATOWO - KONKURSOWA (PUNKT ODBIORU NAGRÓD), gdzie pierwsze 600 osób, które w dniach 7 i 8 sierpnia dokonają u nas zakupu na kwotę 50 zł lub powyżej otrzyma KWIETNĄ SADZONKĘ.  

Podczas akcji mamy dla Was aż 600 kwiatów – niespodzianek, po 300 sztuk każdego dnia! Dodatkowo nasi klienci otrzymają zdrowe słodkości oraz pasażowe maseczki. Regulamin akcji prosprzedażowej dostępny jest w Punkcie Wydawania Nagród oraz w Punkcie informacji na poziomie 0.

 

  • EDUKACYJNA, w której każdy z odwiedzających będzie mógł zapoznać się z najważniejszymi informacjami o zagrożonych gatunkach zwierząt, wśród których są właśnie pszczoły. Dzięki prezentacji będzie można dowidzieć się w jaki sposób można pomóc najmniejszym mieszkańcom miast.
    Niezwykłą gratką dla fanów mikroświata będą z pewnością filmy z zasiedlenia nowymi pszczelimi rodzinami „Pasażowej Pasieki”, która od roku gości na naszym dachu. Dodatkowo na dachu pojawią się bowiem dwa nowe ule upiększone przez Fundację OnWater.pl – Odra Centrum oraz organizatorów Wrocławskiego Święta Kwiatów.

Zapraszamy do obejrzenie pszczelej przeprowadzki tylko u nas 7 i 8  sierpnia!

Strefę edukacyjna uzupełni wystawa oraz punkt informacyjny organizacji WWF, gdzie będzie można obejrzeć wystawę dzikich zwierząt, które coraz rzadziej można spotkać w naturalnym środowisku. Wystawa zagości u nas już od 3 sierpnia, a w dniach 7 i 8 będzie można porozmawiać z przedstawicielami fundacji i dowiedzieć się, jak aktywnie pomagać. Najmłodsi otrzymają od ekspertów super eko gadżety i eko słodkości.

 

To jednak nie wszystko.

Warto rozwinąć skrzydła i zawalczyć o kolejne nagrody: kartę podarunkową o wartości 50 zł i słoik miodu z pasażowej pasieki. Jak to zrobić?
Wystarczy zrobić zdjęcie donicy pełnej kwiatów lub kolorowej rabaty, opublikować je w mediach społecznościowych i dodać hasztag #PASAZOWAPASIEKA. Szczegóły akcji w regulaminie, który dostępny będzie w Punkcie Konkursowym oraz w Punkcie Informacji.

 

Obserwujcie koniecznie nas fanpage na Facebooku. Tam czekać będą na Was kolejne super konkursy!

 

Zapraszamy!

Będzie „miodzio”!


Powrót
Oceń nas