Centrum Handlowo-Rozrywkowe - Pasaż Grunwaldzki - Wrocław

Wydarzenia

Od 10 lipca widzimy się w Multikinie!

10.07.2020

W piątek 10 lipca w Multikinie odbędą się pierwsze seanse filmowe! Znowu poczujecie niezwykłą magię przenosząc się w inne miejsce, odrywając się od codzienności i przeżywając emocje z głównymi bohaterami. Będziecie mogli zobaczyć na wielkim ekranie premiery filmowe, produkcje, które były w repertuarze na początku 2020 roku oraz hity ostatnich lat.

Od 10 lipca we wrocławskim Multikinie będzie można zobaczyć premierowo muzyczną produkcję "Na topie" oraz film obyczajowy #tuiteraz. Ponadto w weekend odbędą się pokazy romansu "Coś się kończy, coś zaczyna", thrillera "Niewidzialny człowiek", nagrodzonego Oscaramia "Parasite" i kryminału "Na noże". W repertuarze znajdą się również produkcje, które na krótko zagościły na wielkim ekranie na początku 2020 roku, jak thriller "Sala samobójców. Hejter" czy "Dżentelmeni" w reżyserii Guya Ritchiego. Widzowie będą mogli zobaczyć również wielkie filmowe hity: "Interstellar" Christophera Nolana, "Narodziny gwiazdy" z Lady Gagą i Bradleyem Cooperem w rolach głównych oraz horror "To".

Natomiast już 14 i 23 lipca Multikino pokaże bestsellerowy koncert "André Rieu, czyli 70 lat młodości". Zawiera on najważniejsze muzyczne momenty z dotychczasowej kariery artysty.

Multikino nie zapomniało o najmłodszych kinomanach. Na wielki ekran powrócą animacje "Naprzód", "Gang zwierzaków" i "Urwis". W weekendowym repertuarze znajdzie się również film familijny "Czworo dzieci i coś", a w ramach Poranków filmowych Multikino pokaże nowe odcinkami "Psiego Patrolu".

We wrocławskim Multikinie obowiązuje jeden typ biletu dla wszystkich klientów. Podstawowe ceny biletów w tygodniu wynoszą 14,90 zł, a w weekend (piątek-niedziela) 17,90 zł. Za bilety można płacić za bezgotówkowo kartą płatniczą, Blikiem i telefonem, bądź nabyć je online poprzez stronę multikino.pl lub przy użyciu bezpłatnej aplikacji mobilnej Multikina.

Dbając o bezpieczeństwo i komfort widzów oraz pracowników, foyer kina i toalety wyposażone zostaną w stacje do dezynfekcji rąk, a obsługa multipleksów będzie nosić przyłbice. Dodatkowo Multikino będzie posiadało specjalne oznakowania graficzne ułatwiające zachowanie dystansu w kolejkach do kas, a także materiały informacyjne przypominające o obowiązujących zasadach bezpieczeństwa i higieny. Ponadto w salach kinowych regularnie dezynfekowane są punkty częstego styku, jak klamki, podłokietniki i poręcze.

Zapraszamy do Multikina w Pasażu Grunwaldzkim!


Powrót
Oceń nas