Centrum Handlowo-Rozrywkowe - Pasaż Grunwaldzki - Wrocław

Wydarzenia

Gry bez prądu w Pasażu Grunwaldzkim

10.11.2019, 11:00 - 18:00

Gry planszowe na dobre zadomowiły się w Pasażu. W niedzielę, 10 listopada, zapraszamy na kolejne spotkanie z grami bez prądu. Przestrzeń naszego Atrium wypełni się stołami, na których zagoszczą klasyczne tytuły i nowości wydawnicze. Nasi animatorzy wprowadzą wszystkich chętnych w świat gier planszowych.

Nie zabraknie też wyzwań - szachistów zapraszamy na tradycyjny już turniej szachów szybkich i błyskawicznych, a na wszystkich, którzy mają ochotę zmierzyć się z nowymi tytułami czeka konkurs z nagrodami.

Żeby stanąć w konkursowe szranki nie musisz być mistrzem. Jedyną zasadą konkursu „Zagraj z nami” jest poznanie jak największej liczby tytułów z zestawu konkursowego. Każda ukończona rozgrywka przybliża uczestnika do zdobycia nagród ufundowanych przez Pasaż Grunwaldzki i wydawców gier wchodzących w skład zestawu konkursowego. Pełny regulamin konkursu dostępny będzie u organizatora w trakcie wydarzenia.

Do szachów i gier planszowych tym razem dołącza brydż.
W godz. 12.00 - 16.00 na wszystkich chętnych, którzy chcieli by zgłębić tajniki tej gry czekać będzie nasz instruktor brydżowy. Istnieje możliwość zarezerwowania miejsc na konkretną godzinę poprzez wysłanie maila na adres aktywnie@pasazgrunwaldzki.pl

Spędź z nami listopadową niedzielę - przyjdź z rodziną, przyprowadź znajomych, zagraj i wygraj!


Ramowy harmonogram wydarzenia:

  • 11.00 - 18.00
    - wypożyczalnia gier planszowych
    - konkurs z nagrodami dla aktywnych uczestników
  • 11.30 - turniej szachów szybkich do lat 14
  • 12.00-16.00 – nauka podstaw brydża dla początkujących
  • 16.00 - turniej szachów błyskawicznych bez ograniczeń wiekowych

Wszystkie informacje również na fanpage’u wydarzenia na portalu Facebook: www.facebook.com/events/690081841502956


Powrót
Oceń nas