Centrum Handlowo-Rozrywkowe - Pasaż Grunwaldzki - Wrocław

Wydarzenia

Targi mody Polska Szafa w Pasażu Grunwaldzkim!

19.09.2019 - 21.09.2019, 09:00 - 21:00

Szykujcie się na wielkie zakupy oryginalnych ubrań i dodatków stworzonych przez polskich projektantów!

Polska Szafa to cykliczne ogólnopolskie targi mody niezależnej. Od czwartku do soboty swoje kolekcje zaprezentują najzdolniejsi polscy projektanci młodego pokolenia. Dołącz do wydarzenia i wspieraj polski biznes modowy hasłem #KupujPolskieMarki.


Odzież, biżuterię, torebki oraz dodatki dla kobiet i mężczyzn dostępne podczas targów mody niezależnej Polska Szafa by Fashion Meeting wyróżniają nowoczesne wzornictwo, niestandardowe fasony oraz dbałość o detale, które łączą w sobie trendy obowiązujące w światowych stolicach mody. Krótkie serie w jakich szyte są kolekcje, zapewniają niepowtarzalny, unikatowy charakter stylizacji.

Wiele do zaproponowania mają również projektanci tworzący modę dziecięcą: ciepłe bluzy i spodnie, śliczne spódniczki oraz bluzki, czapki, kominy, a także przydatne akcesoria, których nie znajdziemy na sklepowych półkach, skuszą z pewnością rodziców oczekujących wyjątkowej oferty!

Na targach będzie można kupić kolekcje tworzone przez nietuzinkowych artystów, których powołaniem i radością jest projektowanie oraz szycie w Polsce ubrań z wysokiej jakości materiałów.

Targi odbędą się na placu pod szklaną kopułą przy wejściu od strony Empik.

Zapraszamy wszystkich spragnionych oryginalnej mody!


Powrót
Oceń nas