Centrum Handlowo-Rozrywkowe - Pasaż Grunwaldzki - Wrocław

Wydarzenia

Back to school - czytanie jest cool!

05.09.2019 - 07.09.2019

Akcja Back to school trwać będzie w dniach 5 - 7 września, a jej głównym celem jest zachęcenie do bezpłatnej wymiany książek!

Od czwartku do piątku, w godzinach od 12:00 do 20:00 oraz w sobotę już od 10:00, w strefie Biblioteka nasi klienci będą mogli bezpłatnie wymieniać książki z prywatnej biblioteczki na nowości i nieodkryte dotąd tytuły. Można wymienić aż 6 książek, a przyniesione egzemplarze muszą być w dobrym stanie oraz spełniać warunki określone regulaminem.

Dodatkowo dla najmłodszych klientów przygotowano aż 500 szkolnych wyprawek. Wystarczy pojawić się w strefie Biblioteka w punkcie wymiany książek (poziom +2, Foodstacja), okazać dowód zakupu na łączną kwotę 100 zł (kwota udokumentowana na jednym lub maksymalnie dwóch paragonach) i odebrać kolorowy zestaw.

W sobotę od 10:00 do 20:00 odbędą się kreatywne warsztaty DIY, podczas których najmłodsi samodzielnie wykonają zakładki do książek oraz nauczą się, jak zrobić eko-okładkę na zeszyt i podręcznik.

Miłośnicy „pióra” Joanny Lamparskiej mogą z kolei liczyć na spotkanie autorskie w sobotę od 14:00 do 16:00, organizowane we współpracy z Wrocławskim Centrum Doskonalenia Nauczycieli.

Warto wstąpić do wrocławskiego centrum, gdzie „do zaczytania” jeden krok!


Powrót
Oceń nas