Centrum Handlowo-Rozrywkowe - Pasaż Grunwaldzki - Wrocław

Wydarzenia

Oznakuj swój rower!

31.08.2019, 12:00 - 16:00

Dla wszystkich miłośników rowerów Pasaż Grunwaldzki i Policja Wrocław Śródmieście już w najbliższą sobotę proponuje kolejną odsłonę znakowania jednośladów. 

Możliwość bezpłatnego zabezpieczenia "dwóch kółek" w sobotę 31 sierpnia od godz. 12:00 do 16:00 przed głównym wejściem do Centrum na specjalnie przygotowanym stanowisku będzie miał każdy, kto w ten dzień nas odwiedzi.


Oznakowanie roweru ogranicza ryzyko jego kradzieży poprzez naniesienie cech identyfikacyjnych. Rejestracja ułatwia również odnalezienie jednośladu i zidentyfikowanie jego rzeczywistego właściciela. Zachęcamy więc do wzięcia udziału w akcji naszego Centrum przygotowanej we współpracy z Komisariatem Policji Wrocław Śródmieście. Wszyscy uczestnicy akcji otrzymają specjalny certyfikat – "Dowód Tożsamości Roweru".

 

Znakowanie
Każdy jednoślad po oznakowaniu otrzymuje specjalny numer i zostaje zarejestrowany w policyjnym rejestrze, dzięki czemu właściciel, w przypadku kradzieży, może przedstawić "Dowód Tożsamości Roweru", w którym widnieje jego indywidualny numer ewidencyjny. Żeby móc oznakować rower, trzeba być osobą pełnoletnią, zgłosić się przed głównym wejściem do Pasażu (od strony ronda Reagana) wraz z dowodem osobistym, dowodem zakupu i rowerem w pełni wyposażonym w: światła (z przodu i z tyłu), hamulec i dzwonek.

Zapraszamy!


Powrót
Oceń nas