Centrum Handlowo-Rozrywkowe - Pasaż Grunwaldzki - Wrocław

Wydarzenia

Otwarcie nowej, nieziemskiej strefy gastronomicznej - FoodSTACJA

25.05.2019 - 26.05.2019, 12:00 - 18:00

Ostatni weekend maja w Pasażu Grunwaldzkim zapowiadają się „kosmicznie”.

A wszystko to między innymi za sprawą otwarcia strefy gastronomicznej w nowej odsłonie. FOODSTACJA na poziomie +2, bo tak nazywa się nowa strefa gastronomiczna Pasażu, została zaprojektowana tak, aby każdy znalazł tutaj coś dla siebie.

25 i 26 maja – podczas wielkiego otwarcia nowego foodcourtu na odwiedzających centrum czekać będą DJ-e, którzy zaserwują wysmakowane muzyczne show, a gości nowej strefy gastronomicznej oczaruje znany z programów telewizyjnych iluzjonista. Główną atrakcją będzie start kosmicznej wystawy KRYPTONIM MARS. Zapowiada się weekend (g)astronomicznych doznań.

Odwiedzjących Pasaż zapraszamy na Poziom +2, gdzie w sobotę i niedzielę fani muzyki mogą liczyć na dużą porcję dobrej muzyki, którą zaserwują DJ Lizard oraz DJ WIKA.

DJ Lizard to kolorowa postać, która doskonale wpisuje się w charakter strefy HIT 91. Neonowe stroje i znane przeboje podkreślą barwność strefy.
DJ Wika, czyli Wiktoria Wirginia Szmyt to jedna z najbardziej kultowych postaci klubowej sceny muzycznej. Jej występy pokazują, że muzyka nie ma wieku, a „dobry set” łączy pokolenia.

Nowa przestrzeń pasażu została podzielona na specjalne strefy -  jedną z nich jest „biblioteka”. W weekend otwarcia, 25 i 26 maja w przestrzeni bibliotecznej zagości Filip Piestrzeniewicz – znany z programów telewizyjnych iluzjonista.
W programie pokazy magii i iluzji, ale także warsztaty i szkolenia z technik iluzjonistycznych.

Otwarciu foodcourtu będzie towarzyszyć wystawa KRYPTONIM MARS, która zabierze odwiedzających centrum klientów na powierzchnię Czerwonej Planety.
Poleć z nami na Marsa!

Po szczegółowy program wystawy zapraszamy:
www.pasazgrunwaldzki.pl/pl/wydarzenia/pokaz/270,kryptonim_mars__nieziemska_wystawa


Powrót
Oceń nas