Centrum Handlowo-Rozrywkowe - Pasaż Grunwaldzki - Wrocław

Wydarzenia

KRYPTONIM MARS – nieziemska wystawa

25.05.2019 - 02.06.2019, 10:00 - 19:00

Maj i początek czerwca w Pasażu Grunwaldzkim zapowiadają się „kosmicznie”. A wszystko to między innymi za sprawą otwarcia strefy gastronomicznej w nowej odsłonie, które zaplanowane zostało na 25 maja. FOODSTACJA, poziom +2 – tu warto „wylądować”, nowy design z pewnością zagwarantuje „nieziemskie doznania”. Więcej informacji już wkrótce.


WYSTAWA KRYPTONIM MARS

Otwarciu foodcourtu będzie towarzyszyć wystawa, która zabierze odwiedzających centrum klientów na powierzchnię Czerwonej Planety. Każdy będzie mógł poczuć się jak astronauta biorący udział w misji na Marsie.

Wszystkich odwiedzających Pasaż zapraszamy do zwiedzania marsjańskiej wystawy z przewodnikiem. Oprowadzi po niej Justyna Pelc, lider projektu, który zajął drugie miejsce w konkursie organizowanym przez The Mars Society i NASA, członkini projektów kosmicznych, która z pasją opowie o Marsie, lotach kosmicznych i bazach.

Zwiedzanie odbywa się o każdej pełnej godzinie w grupach 15-to osobowych.


Aby wziąć udział w zwiedzaniu wystawy z przewodnikiem:

 1. PRZYJDŹ DO STACJI KONTROLI STARTÓW – TU ZNAJDUJE SIĘ REJESTRACJA UCZESTNIKÓW – PRZY WEJŚCIU GŁOWNYM DO PASAŻU
 2. ZAPISZ SIĘ NA DOGODNĄ DLA CIEBIE GODZINĘ
 3. ODBIERZ IDENTYFIKATOR UCZESTNIKA LOTU
 4. POLEĆ Z NAMI NA MARSA


Nasza podróż na Marsa to pięć stacji kosmicznej wyprawy:

 1. STACJA KONTROLI STARTÓW (tuż przy wejściu głównym) - przygotuj się do lotu na Marsa! Włóż kamizelkę i poznaj szczegóły misji!
 2. KOSMODROM – STACJA DRUKU 3D (przy sklepie Yes) - poznaj tajniki budowy habitatów i rakiet na modelach drukowanych przy pomocy drukarek 3D! Stwórz swój własny model za pomocą długopisu 3D i zabierz go ze sobą!
 3. STACJA LĄDOWNIK (przy salonie Bershka) - odwiedź wnętrze lądownika i poczuj się jak astronauta!
 4. STACJA HABITAT (przy salonie Bershka) - odkryj tajniki życia na Marsie i zobacz jak może wyglądać nasza przyszłość. Hydroponiczna uprawa roślin, strefa łączności z ziemią oraz panel sterowania pojazdami kosmicznymi.
 5. EKSPLORACJA MARSA (przy salonie Reserved) - przestrzeń, w której możesz zasiąść za sterami marsjańskiego łazika i jak astronauta
  spróbować nim kierować!


Dodatkowo zapraszamy do strefy WIRTUALNEJ RZECZYWISTOŚCI (przy salonie LC Waikiki), gdzie każdy fan wirtualnej rzeczywistości będzie mógł na czerwonej planecie zmierzyć się zadaniem poskładania z części łazika marsjańskiego.

Kosmiczna przygoda czeka na klientów Pasażu Grunwaldzkiego w dniach od 25 maja do 2 czerwca. Wystawa będzie zlokalizowana na poziomie 0, wstęp wolny.


Powrót
Oceń nas