Centrum Handlowo-Rozrywkowe - Pasaż Grunwaldzki - Wrocław

Wydarzenia

Podwórko pod dachem Pasażu Grunwaldzkiego

03.02.2019 - 03.02.2019, 12:00 - 18:00

Gry podwórkowe są pełne wspomnień i dobrych emocji. Rodzice tęsknią za czasami gier podwórkowych, a dzieci czerpią z nich radość, zapraszamy więc na poziom 0 Pasażu Grunwaldzkiego, gdzie czeka na Was wiele zabawy!

Dziecięca radość tworzenia
Masa solna – kiedyś z powodzeniem alternatywa dla plasteliny, dziś – symbol dziecięcych kreatywnych zabaw. Dzieci zrobią z masy solnej zwierzątka zgodnie z przygotowanym szablonem, a następnie pomalują je farbami.

Filofuny
Plecionka wykonywana metodą pętelkową z różnobarwnych żyłek lub sznurków. Parę lat temu na breloczki i różne inne gadżety zrobione z kabelków zwanych filofuny była wielka moda. Wrócimy wspomnieniami i praktyką do tych cudownych czasów i nauczymy dzieci pleść swoje własne filofuny.

Zabawy ruchowe
Kaczuchy, Chocolate, A ram sam sam.. To tylko niektóre z tytułów dziecięcych piosenek, do których układ jest prosty, znany i powszechnie lubiany. Animatorka z pakietem zabaw i głośnikiem poprowadzi dwa razy w ciągu godziny ruchowe animacje.

Tablica na podłodze, na której odbędzie się:

  • malowanie kredą - przy wykorzystaniu kredy w różnych kolorach – dzieci będą mogły malować, kolorować, powielać wzory i bawić się w sposób dziś tak mało powszechny.
  • gra w klasy, alfabet, kapsle


Gra w gumę, skakanka.

Dwustronna tablica, na której zagramy w:

  • statki
  • kółko i krzyżyk
  • kropki
  • państwa miasta


Zapraszamy do wspólnej zabawy!


Powrót
Oceń nas