Centrum Handlowo-Rozrywkowe - Pasaż Grunwaldzki - Wrocław
Grupa Impel

Wydarzenia

Randka w Pasażu!

14.02.2018 - 14.02.2018, 09:00 - 21:00

W Walentynki, ostatnie piętro Pasażu Grunwaldzkiego zamieni się w kulinarną leśną krainę. Na niezwykłe warsztaty zaprasza Food Think Tank – wrocławska grupa fachowców, m.in. szefów kuchni, cukierników, rzemieślników, która działa na rzecz edukacji i rozwoju tworząc niezwykłe projekty kulinarne. „Las” stworzony zostanie wspólnie z uczestnikami warsztatów – będzie można poczuć go wszystkimi zmysłami. Z jadalnych leśnych darów powstaną niezwykłe potrawy, a zwieńczeniem będzie możliwość „ogrzania się” przy ogromnym ognisku z czekoladowych pralin. Jednym z organizatorów warsztatów jest Michał Czekajło – uczestnik programu „Top Chef”. Las stworzony zostanie wspólnie z uczestnikami warsztatów – będzie można poczuć go wszystkimi zmysłami – Jednym z głównych elementów będzie czekoladowa rzeka. W otoczeniu owoców stanie się rodzajem ogromnego fondue. W ramach warsztatów każdy będzie mógł stworzyć też czekoladowe praliny, z których zbudujemy niezwykłe ognisko – mówi Tomasz Hartman z Food Think Tank.
Warsztaty mają charakter otwarty, każdy chętny będzie mógł spróbować tworzonych specjałów od godz. 16:00 do 19:00 na poziomie drugim Pasażu Grunwaldzkiego.

Kino i romantyczna kolacja w restauracji to również doskonały scenariusz na 14 lutego. Zakochane pary mogą wziąć udział w facebook’owym konkursie „Randka w Pasażu. Wygrani szczęśliwcy otrzymają bilety do kina, zaproszenie na kolację we włoskiej restauracji La Grotta oraz bon upominkowy na zakupy w Pasażu Grunwaldzkim o wartości 100 zł. Romantyczną atmosferę będzie można poczuć przez cały dzień. Pojawi się okazja do spróbowania niezwykłych słodkości z czekoladowej fontanny oraz zrobienia pamiątkowego zdjęcia w specjalnej fotobudce. Również Multikino przygotowało specjalną ofertę dla zakochanych. Walentynkowym numerem jeden w repertuarze będzie film „Nowe oblicze Greya”. Dodatkowo, już 9 lutego każdy może spędzić  „Noc z Greyem” -  to specjalne, ekskluzywne walentynkowe wydarzenie dla wszystkich fanów kontrowersyjnej serii - tej nocy będzie można obejrzeć wszystkie części trylogii. W Multikinie w Pasażu przez cały tydzień bilety na wszystkie filmy repertuarowe będą kosztowały tylko 15 zł. 

Zapraszamy!


Powrót
Oceń nas