Centrum Handlowo-Rozrywkowe - Pasaż Grunwaldzki - Wrocław

Wydarzenia

Bądź piękna jesienią!

17.11.2017 - 18.11.2017, 10:00 - 19:00

W listopadowy weekend walczymy z jesienną chandrą! 17 i 18 listopada każda Klientka Pasażu Grunwaldzkiego będzie mogła skorzystać z wykonania bezpłatnego profesjonalnego makijażu, porad stylisty oraz doboru odpowiedniej fryzury. O najnowszych trendach w makijażu i pielęgnacji opowie znana vlogerka Adrianna Grotkowska:  https://www.youtube.com/channel/

 

W piątek i sobotę każda Pani będzie miała okazję do spotkania przy kawie ze stylistą Michałem Karbowskim, który podpowie zainteresowanym Paniom jak budować swoją garderobę i dobrać odpowiednią fryzurę oraz makijaż. Profesjonalny bezpłatny make-up będzie można wykonać od razu na jednym ze stanowisk marek CLARINS, PUPA, LANCOME, MAC Cosmetics oraz KIKO MILANO o każdej pełnej godzinie od godz. 10.00 do 19.00. Jedynym warunkiem jest wcześniejsze zapisanie się w Punkcie Informacji Pasażu Grunwaldzkiego osobiście lub pod numerem telefonu (71) 33 58 770.

O włosy natomiast zadba Salon Urody Denique – konsultanci podpowiedzą Paniom jak zadbać o włosy i jakie upięcie będzie dla nich odpowiednie.

Nie zapominamy też o dobrej kondycji naszego ciała. Zadba o nią Jatomi Fitness przedstawiając urządzenie Tanita, służące do profesjonalnej analizy składu ciała. Dodatkowo w quizie przygotowanym specjalnie z tej okazji będzie można wygrać zaproszenia na bezpłatne profesjonalne treningi personalne. Rozdamy również 300 zaproszeń na bezpłatny trening z osobą towarzyszącą, umożliwiających skorzystanie z dowolnych zajęć w studio, sauny, pomiaru składu ciała oraz konsultacji z trenerem. Salon wyposażenia wnętrz DUKA przygotował dla Klientów nagrody w postaci 5 kart upominkowych o wartości 100 zł każda do zdobycia w sobotnich konkursach.

W ciągu dwóch dni wypełnionych atrakcjami, konkursami i upominkami pojawi się również możliwość skorzystania z rabatów w salonach kosmetycznych biorących udział w wydarzeniu.

Perfumeria Douglas:  dla Klientek biorących udział w evencie oferuje 10% rabat dedykowany do wykorzystania na zakup kosmetyków marki partnerskiej (marki, na makijaż której zapisana jest Klientka) wyłącznie w dniu, w którym Klientka będzie korzystała z oferty bezpłatnego makijażu.  

Ponadto w dniach 17-18 listopada Klientki biorące udział w evencie będa mogły skorzystać ze specjalnej oferty 2+1 na markę Douglas Collection.

MAC Cosmetics: 20% rabatu na kategorię usta.

KIKO Milano: 20% na wszystkie produkty w dniach 17-18 listopada.

Szczegółowych informacji na temat obowiązujących promocji udzielają poszczególne salony.

 

Do zobaczenia!


Powrót
Oceń nas