Centrum Handlowo-Rozrywkowe - Pasaż Grunwaldzki - Wrocław

Nowości

Powrót do lat 90. w Time Trend!

Wehikuł czasu zabiera markę GUESS w podróż do lat 90. To one stały się inspiracją dla stworzenia nowej casualowej linii zegarków – GUESS Originals. Obok ciekawych wzorów i kolorów, w duchu logomanii kolekcja emanuje swoimi kultowymi emblematami z napisem GUESS.

Kolekcja czasomierzy GUESS Originals to „lekkie”, stylowe i bardzo pozytywne w odbiorze kompozycje, idealnie oddające charakter marki i lat 90. Duże, przyciągające wzrok logo zajmuje znaczną powierzchnię tarcz, które dodatkowo zostały wzbogacone charakterystycznymi dla brandu dodatkami. Całość świetnie uzupełnia zastosowanie materiałów cechujących modę wspomnianego okresu, takich jak wszechobecny jeans, który w nowych zegarkach możemy spotkać między innymi na paskach. W najnowszej kolekcji obok modeli mocno casualowych znajdziemy również te nico bardziej eleganckie, połyskujące wersje z elementami złota. Oferta GUESS Originals obejmuje propozycje zarówno damskie jak i te w klimacie unisex, po które z powodzeniem sięga męskie grono fanów luźnego outfitu.

Kolekcja to zrównoważone połączenie prostoty i minimalizmu z wyrazistym, pełnym energii i kolorów stylem, który nawiązuje do przełomowej dla świata mody dekady z ubiegłego stulecia. Szaleństwo lat 90. jednym rzutem oka możemy dostrzec w projekcie marki. Nie tylko wszechobecny jeans, ale także gra kolorami czy printami stanowi o wyjątkowości opisywanej linii. Dlatego zegarki GUESS Originals przeznaczone są dla młodych, pełnych energii osób, dla których moda musi łączyć się z dużą dozą szaleństwa i wolności.

Zegarki dostępne są w sieci salonów Time Trend .
Ceny: 419 zł - 479 zł.


Powrót
Oceń nas