Centrum Handlowo-Rozrywkowe - Pasaż Grunwaldzki - Wrocław

Nowości

NOWOŚĆ! Kolekcja Komunijna PAWOkids!

Firma PAWO przedstawia wyjątkową kolekcję dla młodych dżentelmenów – PAWOkids, w skład której wchodzą garnitury, koszule, dodatki, buty tak aby móc skomponować pełną stylizację dla małego eleganta.

PAWOkids to klasa sama w sobie! Garnitury są wykonane z pięknych tkanin w kolorze granatu, w delikatną rysowaną niebieską kratę – model Antoś lub delikatną strukturę model Gabryś. Fasony marynarek dopasowane w pasie, klapy wąskie, a z tył dwa rozcięcia co znacząco wpływa na komfort noszenia.

PAWOkids - Francja elegancja! Dopełnieniem każdej stylizacji są dodatki: muchy, krawaty, poszetki, to dzięki nim nabiera ona wyjątkowego charakteru podkreśla indywidualny charakter małego eleganta.

Z PAWOkids wszystko jest dopięte na ostatni guzik! Nawet najlepszy garnitur i koszula nie będzie się dobrze prezentować w zestawieniu z trampkami, dlatego w kolekcji PAWOkids znajdziecie również piękne obuwie oraz skórzane paski, dzięki temu mały dżentelmen będzie wyglądał modnie i stylowo od stóp do głowy.
PAWOkids na każdą okazję! Komunia, wesele, chrzciny, uroczysty obiad, czy święta oraz wiele innych okazji, które wymagają specjalnej stylizacji.

PAWOkids - pierwsza klasa! Zapraszamy na indywidualne spotkania w naszych salonach zarówno małych jak i dużych mężczyzn. Nasi certyfikowani Doradcy Wizerunku dopasują idealna stylizację dla syna i taty.


Powrót
Oceń nas