Centrum Handlowo-Rozrywkowe - Pasaż Grunwaldzki - Wrocław

Nowości

Jesienne wydanie magazynu "Pasaż stylu"!

Wkraczamy w wyjątkowo ciepłą i słoneczną jesień. Dzięki temu powrót do pracy i nowych obowiązków nie jest aż taki trudny. Specjalnie dla Państwa sprawdziliśmy, co będziemy nosić w najbliższym sezonie, oraz pokazujemy, co się u nas zmieniło. Za nami bowiem bardzo pracowite lato.

Flagowe salony znanych marek zostały powiększone i przeniesione do nowych lokalizacji. Również nasza strefa restauracyjna przechodzi obecnie metamorfozę i już wkrótce będzie można podziwiać jej efekty. Idąc z duchem czasu, poszerzamy naszą ofertę elektroniczną: nowy salon Media Markt, pierwszy salon Mi Store we Wrocławiu oraz sklepy X-KOM, Sony Center i Rebel Electro oferują bogaty wybór technologicznych nowinek.

Nieustająco zachęcamy do skorzystania z porad naszego stylisty Michała Karbowskiego, który pomaga naszym Klientom w wyborze odpowiednich stylizacji. Tej jesieni mamy w czym wybierać – kwiatowe motywy, zwierzęce wzory, karminowa czerwień i musztardowa żółć czy też klasyczne beże, brązy i burgundy.

Zlokalizowany w sercu tętniącego życiem miasta Pasaż Grunwaldzki wciąż pozostaje idealnym miejscem na spotkanie przy kawie czy biznesowy lunch. Zapraszamy do Pasażu Grunwaldzkiego – miejsca, gdzie możecie się poczuć wyjątkowo!

Dyrekcja Pasażu Grunwaldzkiego


-> Pobierz magazyn w PDF <-


Powrót
Oceń nas