Centrum Handlowo-Rozrywkowe - Pasaż Grunwaldzki - Wrocław

Newsletter

Zapisz się na newsletter

Uzupełnienie powyższego pola stanowi zgodę na otrzymywanie od EPP Retail - Pasaż Grunwaldzki spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie newslettera zawierającego treści marketingowe dotyczące oferty Pasażu Grunwaldzkiego. Zgodę można wycofać w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.
W celu wypisania się z newslettera kliknij tutaj.
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest EPP Retail - Pasaż Grunwaldzki spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, ul. Konstruktorska 12A, 02-673 Warszawa (dalej: "Administrator"). W celu świadczenia usługi wysyłki newslettera - podstawą prawną przetwarzania jest niezbędność przetwarzania do wykonania umowy (art. 6 ust. 1 lit. b RODO);

W przypadku kierowania do Pana/Pani treści marketingowych w ramach newslettera – podstawą prawną przetwarzania jest prawnie uzasadniony interes Administratora (art. 6 ust. 1 lit. f RODO) w związku z wyrażoną zgodą na otrzymywanie newslettera. W tym przypadku dane będą w naszym posiadaniu do momentu złożenia sprzeciwu.
Oceń nas