Targi mody niezależnej – 18-19.02

W najbliższy weekend w Pasażu Grunwaldzkim będzie można zapoznać się z nowymi, autorskimi kolekcjami ubrań i dodatków polskich projektantów. W Centrum odbędą się targi mody niezależnej Polska Szafa by Fashion Meeting. Zapraszamy!

 

W weekend 18-19 lutego swoje marki zaprezentują artyści mody damskiej, męskiej i dziecięcej. Wydarzenie, oprócz możliwości poznania najnowszych trendów i stylizacji, będzie niecodzienną okazją do zakupu ubrań bezpośrednio od ich twórców. W ofercie znajdą się: odzież, obuwie, biżuteria i wiele innych ciekawych dodatków.

Porad podczas wydarzenia będzie udzielać stylistka Agnieszka Kubasiak. Podczas rozmów będzie można uzyskać odpowiedzi na pytania o to, jaki fason i kolorystyka są odpowiednie dla danej figury i urody. W trakcie wydarzenia będzie również można wybrać się na zakupy ze stylistką.

 

Polska Szafa by Fashion Meeting to cykliczne targi mody niezależnej odbywające się w największych galeriach handlowych w Polsce. Wydarzenie promuje autorskie, nietuzinkowe kolekcje artystów młodego pokolenia, których powołaniem jest projektowanie oraz tworzenie ubrań wysokiej jakości w Polsce.

 

Targi odbędą się w godzinach otwarcia centrum:

- sobota: 9:00- 21:00
- niedziela: 10:00- 20:00

Przy wejściu głównym od strony Ronda Reagana. Do zobaczenia!

 

Więcej informacji o wydarzeniu na www.facebook.com/events/659733287566735.


Powrót do listy wydarzeń
Polub nas i bądź na bieżąco z aktualnymi promocjami, nowościami i wydarzeniami!x

Znajdź nas na instagramie

instagram.com/pasazgrunwaldzki

Czekamy na Wasze opinie - wypełnij ankietę.