Grupa Impel

Wydarzenia

Festiwal Gier Planszowych z Empikiem!

14.10.2017 - 15.10.2017, 12:00 - 18:00

Chińczyk i warcaby powoli odchodzą do lamusa. Wszystko dlatego, że twórcy najnowszych, bijących rekordy popularności gier, prześcigają się w pomysłach na nietuzinkowe fabuły i interesujące zadania dla graczy. Na jesienną edycję Festiwalu Gier Planszowych wraz z organizatorem – salonem Empik zapraszamy 14 i 15 października (sobota i niedziela). Wydarzenie będzie szansą zarówno na sprawdzenie swoich umiejętności, ale też okazją do wygrania nagród w konkursach.

Gry planszowe bawią, ćwiczą umysł, budzą ducha rywalizacji i współdziałania, wywołują emocje. Bogactwo oferty wydawanych dziś planszówek zaskakuje i sprawia, że nawet najbardziej wymagający gracze odkrywają w nim coś dla siebie. Festiwal będzie doskonałą okazją, żeby przekonać się, jak fascynujący potrafi być świat gier i ich miłośników. Weekend wypełnią spotkania z wydawcami i twórcami, prezentującymi produkty dla graczy w każdym wieku i na różnym poziomie zaawansowania. Ci, którzy dopiero rozpoczynają swoją planszówkową przygodę, będą mieli szansę zagrać z tymi, którzy już wcześniej złapali bakcyla. Nie zabraknie też atrakcji dla najmłodszych, którym przyda się zabawa z dala od ekranu komputera i telewizora. Obok nich pojawią się także propozycje dla bardziej wymagających i doświadczonych graczy, dla których nawet zwykła partia warcabów zamienia się w emocjonującą rozgrywkę na najwyższym poziomie. Na kolejnych stanowiskach odwiedzający będą mogli przetestować ofertę gier rodzinnych, w których o dobrej zabawie i rozgrywkowych sukcesach decyduje zręczność i refleks.

Festiwal Gier Planszowych to cykl wydarzeń skierowanych do wszystkich, którzy szukają sposobu na spędzenie wartościowego czasu ze znajomymi i rodziną. W akcji biorą udział salony Empik w 10 miastach. Organizatorzy wraz z wydawcami gier przygotowali liczne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Na odwiedzających Festiwal Gier Planszowych czekają także rabaty na wybrane pozycje w salonie Empik w Pasażu Grunwaldzkim.

Zapraszamy w weekend 14 i 15 października, od godziny 12.00 do 18.00 przy wejściu głównym na poziomie 0.
Wstęp jest bezpłatny


Powrót
Oceń nas