Grupa Impel

Wydarzenia

Jesteś Kobietą! To ważne!

14.10.2017 - 14.10.2017, 12:00 - 18:00

Październik to miesiąc walki z rakiem piersi, dlatego w sobotę 14 października zachęcamy wszystkich do skorzystania z darmowych badań i konsultacji lekarskich w Pasażu Grunwaldzkim. Pojawi się również okazja do wygrania wyjątkowych nagród!

W ramach akcji, organizowanej wspólnie z Dolnośląskim Centrum Ginekologii, Panie będą mogły wykonać badanie palpacyjne piersi wykonane przez lekarza specjalistę oraz badanie radiologiczne przy pomocy urządzenia Braster, wykonane przez wykwalifikowaną położną. Na stoisku laboratoryjnym będzie można z kolei sprawdzić swoje ciśnienie krwi oraz poziom glukozy. Panie zainteresowane badaniami będą mogły otrzymać również zaproszenia na bezpłatne badanie cytologiczne.

W programie zaplanowane są również wykłady lekarzy, między innymi na temat profilaktyki chorób nowotworowych. Lekarze będą również do dyspozycji naszych Klientów – zachęcamy do skorzystania z bezpłatnych konsultacji i porad.

W ramach wykładów zorganizowane zostaną również konkursy wiedzy o profilaktyce, w którym nagrodami będą m.in. darmowe badania USG piersi, pakiet badań dla mężczyzn do 35 roku życia, darmowe badanie HPV12 oraz bony rabatowe o wartości 200 zł na zabieg laserem MONALISA TOUCH.

Podczas wydarzenia będzie można również skorzystać z porad konsultantek firmy AVON, która od lat aktywnie prowadzi globalną kampanię AVON kontra Rak Piersi.

14 października zapraszamy do odwiedzenia Centrum całą rodziną. Poza tematem profilaktyki skierowanym dla Pań, dzieci i młodzież będą mogły wziąć udział w rozgrywkach gier planszowych przygotowanych przez EMPIK oraz zapoznać się z ofertą Studium Języków Obcych Profi Lingua. Dodatkowo, w niedzielę zapraszamy na lekcje pokazowe języka angielskiego Disney English.

DAJ WŁOS! – Zetnij włosy za darmo i oddaj w dobrym celu

14 października będzie z nami również fundacja Rak&Roll z akcją „Daj włos!”. Każdy, kto chce obciąć włosy będzie mógł skorzystać z usługi salonu Denique, a odpowiednio obcięte włosy przekazać na peruki. Jedynym warunkiem jest minimalna długość włosów – 25 centymetrów.

Październikową akcję wspiera również COSTA Coffee. Przez cały miesiąc w kawiarni w Pasażu Grunwaldzkim (poziom 0) można kupić kalendarz, a dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na pomoc kobietom chorym na raka piersi. Kalendarze skierowane są przede wszystkim dla mężczyzn – akcja organizowana jest pod hasłem „BreastFit. Kobiecy biust. Męska sprawa”.

Zapraszamy w sobotę, 14 października, od 12 do 18 – przy scenie na poziomie 0!


Powrót
Oceń nas