Grupa Impel

Wydarzenia

OFERTA PRZEDŁUŻONA DO KOŃCA WRZEŚNIA! Zaparkuj bezpłatnie w Pasażu Grunwaldzkim!

13.07.2017 - 30.09.2017, 09:00 - 21:00

OFERTA PRZEDŁUŻONA DO KOŃCA WRZEŚNIA!
Wrocławskie centrum handlowe Pasaż Grunwaldzki usytuowane jest w centrum miasta, tuż obok węzła komunikacji miejskiej i oddalone o zaledwie 1 kilometr od jednej z największych atrakcji kraju – wrocławskiego ZOO. Dogodna lokalizacja umożliwia dojazd tramwajem lub autobusem do najchętniej odwiedzanych zarówno przez mieszkańców, jak i turystów miejsc. W okresie wakacyjnym osoby wybierające się do ZOO mogą skorzystać z bezpłatnego, aż pięciogodzinnego postoju na terenie parkingu Pasażu Grunwaldzkiego.

Z oferty mogą skorzystać wszystkie osoby, planujące wizytę we wrocławskim ZOO. Jak to zrobić? Wyprawę do krainy zwierząt rozpocznij od pozostawienia samochodu na parkingu znajdującym się w Pasażu GrunwaldzkimZachowaj bilet parkingowy! Obcowanie z przyrodą zaplanuj w ten sposób, by przed upływem 5 godzin znaleźć się z powrotem na terenie centrum handlowego. W Biurze Parkingu (zlokalizowanym na poziomie +2) okaż datowany na ten sam dzień bilet wstępu do ZOO.

Idealne zwieńczenie wielogodzinnego spaceru stanowi posiłek w jednej z 24 klimatyzowanych restauracji czy kawiarni mieszczących się na terenie Pasażu Grunwaldzkiego. W bogatej, różnorodnej ofercie gastronomicznej nawet największy smakosz znajdzie coś dla siebie. Jeśli po wizycie w ZOO, obiad lub zakupy przeciągną się do ponad 5 godzin, opłata parkingowa zostanie naliczona tylko za „nadprogramowy” czas postoju (według standardowego cennika). Oferta nie łączy się ze stałą oferta parkingową i nie obowiązuje 15 sierpnia 2017 r..Oferta nie obejmuje posiadaczy rocznych kart wstępu do ZOO (osoby posiadające roczne karty wstępu do ZOO mogą skorzystać z oferty pod warunkiem okazania zerowego biletu wstępu do ZOO). Akceptujemy również bilety w wersji elektronicznej (zakupione przez internet).

Planującym wakacyjną wyprawę do ZOO przypominamy, że dojazd tramwajem czy autobusem z przystanku „Plac Grunwaldzki”  na miejsce docelowe zajmuje mniej niż 5 minut. Na trasie tej kursują aż cztery linie tramwajowe - 1,2,4,10 i dwie autobusowe – 145 oraz 146, czas oczekiwania na przystanku jest więc bardzo krótki.

 

 

ZOO WROCŁAW

ZOO Wrocław to najstarszy i najbardziej znany ogród zoologiczny w Polsce, w którym mieszka około 12 000 zwierząt reprezentujących ponad 1 100 gatunków.

Największą atrakcją ZOO jest Afrykarium – pierwsze w Polsce oceanarium. Mieszkają w nim głownie ryby oraz manaty, hipopotamy, mrówniki, golce i wolno fruwające ptaki. Inne atrakcje ogrodu to m.in. ekspozycja fauny i flory rzeki Odry, a także Smoki Indonezji, gdzie można podziwiać największe na świecie jaszczurki. W ZOO mieszkają także jedyne w kraju osobniki rzadkich gatunków, takie jak: okapi, kuskusy niedźwiedzie czy kanczyle filipińskie.

Wrocławski ogród angażuje się w ratowanie zagrożonych gatunków w środowisku naturalnym. Wspiera programy ochroniarskie, wysyła pracowników na akcje ratunkowe i prowadzi działania edukacyjne. Jest akredytowanym członkiem Światowego i Europejskiego Stowarzyszenia Ogrodów Zoologicznych, współpracuje też z Międzynarodową Unią Ochrony Przyrody. Wrocławskie ZOO współtworzy również Międzynarodowy System Informacji o Gatunkach Species 360 i stosuje zapisy Konwencji o Międzynarodowym Handlu Zagrożonymi Gatunkami Dzikiej Fauny i Flory (CITES).

Więcej informacji o działalności wrocławskiego ZOO znajduje się na jego stronie internetowej: www.zoo.wroclaw.pl oraz profilu na Facebooku: www.facebook.com/wroclawskiezoo.

 


Powrót
Oceń nas