Grupa Impel

Nowości

DUKA - Taste of Andalusia.

Andalusia to druga, zaraz po Maladze, kolekcja oferowana przez markę DUKA na sezon letni 2018. Tym razem marka zainspirowała się jednym z najbardziej egzotycznych, kolorowych i żywiołowych rejonów Hiszpanii – Andaluzją. Nowa seria to przede wszystkim naczynia i akcesoria kuchenno-stołowe pozwalające przygotować oraz serwować śródziemnomorskie przysmaki z nutą orientu.

Hiszpania nieodłącznie kojarzy się z latem, wakacyjnym luzem i niespotykaną nigdzie indziej kuchnią – w tym klimacie DUKA stworzyła swoją najnowszą kolekcję, którą chce zachęcać do odkrywania nowych, kulinarnych doznań, w myśl idei Kitchen life.

ANDALUSIA to wyjątkowa kolekcja, ponieważ oferuje oryginalne naczynia produkowane w Hiszpanii, dedykowane do poszczególnych dań południowej kuchni. Do przyrządzenia i podania znanej wszystkim paelli przeznaczona jest patelnia GARCIMA. Posiada dwa wygodne uchwyty a jej emaliowana powierzchnia zapobiega przywieraniu potraw. W ofercie DUKA dostępna jest w trzech rozmiarach: 15 cm, 30 cm oraz 38 cm. Wraz z patelnią warto zaopatrzyć się w naczynia z kolekcji REGÁS. Wśród nich znajdują się dzbanki, garnki oraz półmiski wykonane z glazurowanej terakoty w charakterystycznym, glinianym kolorze. W garnkach z pokrywkami, dostępnych w kilku rozmiarach, można z powodzeniem gotować, dusić i zapiekać. Sprawdzą się do przygotowania zup, np. popularnego gazpacho. Podobnie półmiski z praktycznymi uszkami - sprawdzą się przy tradycyjnym tapas a także potrawkach, sałatkach, lub deserach. 

Kolekcję ANDALUSIA uzupełnia seria CARE i produkty Duka Go Green, które są dobrze znane wielbicielom marki DUKA. Wszystkie produkty wykonano ze szkła uzyskiwanego w procesie recyklingu, więc są to produkty przyjazne środowisku. Dodatkowo posiadają subtelny, niebieski kolor i  ozdobione są ciekawymi aplikacjami. Na sok lub lemoniadę idealny będzie słoik z dyspozytorem. Z kolei przyprawy, np. oliwę lub ocet warto mieć pod ręką w specjalnych butelkach z korkami.

Andaluzja to region obfitujący w soczyste kolory, unikalne wzory i skupiający się w dużej mierze na przepysznej kuchni, dzielonej z najbliższymi. Te wszystkie elementy można odnaleźć w najnowszej kolekcji ANDALUSIA i dać się ponieść letniemu szaleństwu.


Powrót
Oceń nas