Grupa Impel

Nowości

Mega Mikołajki w Multikinie!

Zapraszamy na wspólne świętowanie! W tym roku poza najlepszymi i najnowszymi filmami na najmłodszych kinomanów czekają gry i zabawy, quizy, kolorowanki, konkursy z nagrodami.

Serdecznie zapraszamy 6 grudnia do Multikina Pasaż Grunwaldzki na dodatkowe atrakcje przygotowane przez Szkoły Językowe Profi Lingua. Wszystkie dzieci będą mogły wziąć udział w zabawach. W programie między innymi:

- Nauka przez zabawę, czyli mini lekcja j. angielskiego

- Konkursy z nagrodami!

 

Przez cały weekend 09-10.12, w Multikinie dzieci będą miały również okazję spróbować przepysznych, ręcznie robionych lizaków przygotowanych przez wrocławską manufakturę słodyczy – Słodkie Czary Mary.

Ponadto, na wszystkich gości odwiedzających Multikino w dniach 09.12-10.12 czekają atrakcje przygotowane przez Kolejkowo.

Będzie można zobaczyć jeżdżącą kolejkę w skali 1:22,5, ponadto zaplanowane są upominki dla najmłodszych oraz spora liczba historii i opowiadań o tym, co kryją zakamarki makiet Kolejkowa na Dworcu Świebodzkim we Wrocławiu. Przez cały weekend odbywać się również będą warsztaty malowania figurek pod okiem animatorów z Kolejkowa!


Powrót
Oceń nas