Grupa Impel

Nowości

Pokaz premierowy „Twój Vincent” w Multikinie

Najbardziej malowniczy film roku – pokaz premierowy „Twój Vincent” w Multikinie Pasaż Grunwaldzki!

Pierwsza pełnometrażowa animacja malarska, która zachwyca widzów na całym świecie! Multikino Pasaż Grunwaldzki zaprasza już 6 października, o godz. 19:00 na specjalny pokaz filmu „Twój Vincent”.

Każda z 65 000 klatek filmu została ręcznie namalowana, w projekcie wzięło udział 125 zawodowych malarzy z całego świata, którzy świat znany z obrazów van Gogha ożywili na ekranie.

7 lipca 1890 r. szczupła postać idzie po zmierzchu chwiejnym krokiem senną ulicą francuskiego miasteczka Auvers. Mężczyzna nie ma nic przy sobie; dłonie przyciska do świeżej rany postrzałowej, z której sączy się krew. To Vincent van Gogh – wówczas mało jeszcze znany artysta, dziś uznawany za jednego z największych malarzy na świecie. O jego tragicznej śmierci wiadomo od dawna, jednak nadal nie jest jasne, jak i dlaczego doszło do śmiertelnego postrzału. „Twój Vincent” opowiada właśnie tę historię - odkrywa okoliczności tajemniczej śmierci artysty. Czy na pewno popełnił samobójstwo? Co się wydarzyło przez 6 tygodni od ostatniego listu van Gogha, w którym pisał, że czuje się dobrze i jest zupełnie spokojny?

Serdecznie zapraszamy na premierowy pokaz filmu „Twój Vincet” w Multikinie Pasaż Grunwaldzki, który odbędzie się 06.10.2017 o godz. 19:00. Przed seansem odbędzie się spotkanie z dyrektorem Centrum Technologii Audiowizualnych dr Robertem Banasiakiem, który opowie o kulisach powstaniu filmu we wrocławskich wnętrzach CeTA. (Start prelekcji, godz. 19:00, start filmu, ok. godz. 19:45).

Cena biletu: 15 zł


Powrót
Oceń nas