O nas:

Nowoczesny i przyjazny – taki jest Pasaż Grunwaldzki.

Jedno z największych centrów handlowo-rozrywkowych na Dolnym Śląsku powstało w kwietniu 2007 roku. Zlokalizowane w samym sercu miasta jest ulubionym miejscem zakupów i spotkań mieszkańców oraz wizytówką wrocławskiego Placu Grunwaldzkiego. W rankingu najlepszych centrów handlowych w Polsce przygotowanym przez redakcję tygodnika „Newsweek” Pasaż Grunwaldzki zajął wysokie 12 miejsce. Obiekt docenili także czytelnicy lokalnego dziennika „Echo Miasta” uznając Pasaż za najciekawsze i najbardziej przyjazne Centrum Handlowe.

 

Pasaż Grunwaldzki – TO, CZEGO SZUKASZ

Kompleksową ofertę centrum tworzy blisko 200 punktów handlowych, usługowych oraz restauracyjnych. Szeroki wybór znanych marek, bogaty kalendarz imprez i atrakcji – to sprawia, że Pasaż jest idealnym wyborem na udane zakupy oraz spędzenie wolnego czasu. W centrum znajduje się 11-salowe Multikino, nowoczesny klub sportowy oraz strefa food court z ulubionymi restauracjami, kawiarniami oraz niezwykłym widokiem na miasto.

 

Pasaż Grunwaldzki to także przyjazne i komfortowe miejsce dla całych rodzin. Na dzieci czeka plac zabaw, na którym pod czujną opieką animatorów mogą się bawić bez końca, w czasie gdy rodzice udają się na zakupy.

 

Centrum nowej generacji

Przestronne wnętrza, doskonała lokalizacja, najnowsze rozwiązania technologiczne oraz bezpłatny dostęp do internetu czynią Pasaż dogodną przestrzenią do spotkań biznesowych i wypadów na lunch. Do dyspozycji klientów jest 1400 miejsc na zadaszonym parkingu, postój taksówek oraz samoobsługowa stacja wypożyczania rowerów miejskich.

 

W Pasażu Grunwaldzkim zakupy stają się jeszcze większą przyjemnością.

Polub nas i bądź na bieżąco z aktualnymi promocjami, nowościami i wydarzeniami!x

Znajdź nas na instagramie

instagram.com/pasazgrunwaldzki

Czekamy na Wasze opinie - wypełnij ankietę.